Рецепти

Пилешка чорба со јогурт

Ставете ја пилешката супа да се вари. Додадете го исчистениот ориз и оставете нека се…

51 Споделувања

Домашна ванила Нутела

Домашната верзија од чоколадниот крем може да ја подготвите сосема лесно, а од вкусот ќе…